Laurent Koscielny jest niezadowolony z Arsenalu i będzie mógł opuścić to lato. 33-latek ma 12 miesięcy na swojej obecnej umowie. Podobno Kościelny rozważa powrót do ojczyzny, gdzie kilka klubów jest zainteresowanych jego usługami. Mówiono, że Emery był wściekły na zachowanie kapitana klubu. Jednak Kościelny uważa, że ​​był przepracowany, ponieważ pięć razy został poproszony o dwukrotne zagranie w ciągu trzech dni.

Xavier Amaechi usunął wszystkie wzmianki o Kanonierach z jego biografii Instagram. Mówi się, że został pozostawiony przez Unai Emery, który ma zaledwie rok na kontrakcie w północnym Londynie. 18-latek został niedawno awansowany do pierwszego zespołu treningowego pod Unai Emery. Ale wygląda na to, że młodzieniec nie podjął decyzji, by całkowicie go opuścić. Nie chce pakować Koszulka Arsenal. Poinformowano, że Bayern Monachium jest zainteresowany Amaechi.

Mówi się, że Arsenal częściej podpisuje Dani Ceballos niż Tottenham. Gracz jest chętny do wypożyczenia tego lata. Byłby regularnym starterem w Arsenalu niż Tottenham. Ale Ceballos czuje, że wciąż może założyć Koszulki Piłkarskie i mieć wpływ na Bernabeu. Zrobił 56 występów dla Los Blancos i był pod wrażeniem ostatnich Mistrzostw Europy do lat 21.