Inter Milan zakończył podpisywanie kontraktu z Romelu Lukaku z Manchester United. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2024 r., Co kosztowało włoski klub prawie 90 milionów dolarów. 26-letni belgijski napastnik strzelił 42 bramki w 96 meczach dla United. Oczekuje się, że Lukaku doda klubowi bardzo potrzebną siłę ognia. Napastnik był w Belgii przez kilka ostatnich dni i poleciał do Mediolanu z dnia na dzień. Jest najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Belgii.

Chociaż przez całe lato Lukaku był ścigany przez Inter, gracz był krytykowany przez byłego kapitana Manchesteru United. Gary Neville nazwał Belgów nieprofesjonalnym, ponieważ Lukaku wydawał się niechętny nałożyć Koszulki Piłkarskie i dołączyć do szkolenia. Wygląda na to, że Lukaku postanowił gorzko wyjechać ze Stanów. I nie udało mu się utrzymać formy zdobywania bramek w United w ostatnich czasach kariery.

Reading FC potwierdziło podpisanie kontraktu z napastnikiem Interu, Georgem Puscasem, na pięcioletnią umowę. Utalentowany napastnik strzelił trzy gole dla Rumunii wcześniej tego lata. Puscas dołączył ponownie do Interu tego lata i spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Palermo. Mógł mieć dość noszenia Koszulka Inter Mediolan. Reading próbował go wypożyczyć, ale został odrzucony przez Inter. Transakcja kosztuje podobno Royals za 7,5 miliona funtów.