Dobre wieści od kobiet z Mediolanu. Refiloe Jane zakończyła transfer z Banyany do AC Milan na roczną umowę. Zrobiła swój 100 występ w Południowej Afryce, ale stała się pierwszą kobietą z Południowej Afryki, która dołączyła do włoskiego klubu. Ma na sobie Koszulki Piłkarskie nr 15 i walczyć o chwałę domową. Chętnie zabłyśnie w stolicy Włoch i będzie miała nadzieję na niezapomniany debiut 14 września.

Syn legendarnego AC Milan, Cafu, zmarł na atak serca. Mając zaledwie 30 lat Danilo Feliciano de Moraes skarżył się na złe samopoczucie, ale leczenie zakończyło się niepowodzeniem. Kilka klubów piłkarskich wyraziło kondolencje. Legendy o Koszulka AC Milan nigdy się nie kończą. Niektóre raporty sugerowały, że AC Milan przygotowuje się do nowego posunięcia Yannick Carrasco w styczniu.

Mówi się, że AC Milan miał interes w sprowadzeniu Andre Kramarica, ale ostatecznie zwrócił się do Ante Rebica. Jego agent niedawno udowodnił, że rozmowy się odbyły. Ante Rebic przybył na dwuletnią umowę pożyczki z Eintracht Frankfurt. Tymczasem Rossoneri wciąż nie rezygnują z pościgu za Evertonem Soaresem. 23-latek wzbudził wiele zainteresowań za imponujący występ. Milan nie zrealizował dla niego ruchu w poprzednim oknie transferowym, ale nadal chce zachować zainteresowanie.