Atletico Madryt strzelił trzy gole, aby ogłuszyć Liverpool, wygrywając 3-2 w Lidze Mistrzów w środę. Marcos Llorente i Alvaro Morata strzelili gola, by przypieczętować zwycięstwo i utrzymać Los Rojiblancos bez porażki w ostatnich 25 meczach u siebie. Tymczasem zręczność Jana Oblaka wydłużyła czas gry. Teraz ich rywale powinni już wiedzieć, że Liga Mistrzów nie robi tego wprost. Ta noc była zdecydowanie jedną z najbardziej dumnych nocy w historii Atlético.

Główny trener Atletico, Simeone, powitał chłopców: „Atletico wiedział, jak cierpieć, znosić i zdetronizować obecnego mistrza Europy”. Mężczyzna chwalił także bramkarza Jana Oblaka jako jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Joao Felix był pod wielkim wrażeniem tłumu Anfield podczas wieczoru zwycięstwa. Był bardzo szczęśliwy, ale też czuł się niesamowicie. „Cierpienie” napastnika Atletico Madryt przyniosło im zwycięstwo. W tym roku Felix będzie grał w nowej Mistrzostwa Europy 2020 Koszulki Piłkarskie Portugalia dla swojego kraju.

Pomocnik Atletico Madryt Thomas Partey został uznany za najlepszy cel przez Arsenal. Ghana International stała się kluczowym graczem dla hiszpańskich gigantów. Strzelcy będą chcieli podpisać defensywnego pomocnika, a Partey będzie jego priorytetowym wyborem. Noszenie Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Europy 2020 to marzenie każdego piłkarza. Menedżer Arsenalu uważa, że ​​26-latek byłby w stanie wywrzeć natychmiastowy wpływ na klub. Partey ma w umowie klauzulę zwolnienia o wartości około 42 milionów funtów.