Romelu Lukaku korzysta ze szkolenia w Inter Milan. Dołączył do włoskiego klubu zeszłego lata i zdobył 23 gole w tym sezonie. Pamięta także ostatni rok w Anglii, który był zły i trudny. Cieszy się, że jest Interem, chociaż musi ciężko pracować w swoich Koszulki Piłkarskie. W rzeczywistości Lukaku był „bardzo bliski” dołączenia do Juventusu, ale sprawdza się w Interze i bardzo dobrze współpracuje z Antonio Conte.

Milan Skriniar grał wcześniej z wieloma najlepszymi graczami, ale jednym z najlepszych graczy, z którymi grał, był były kolega z drużyny, Bruno Fernandes. Mężczyzna spędził jeden sezon w Samp, a następnie przeniósł się do Sporting CP. Teraz gra w Manchesterze United i zmienił sposób ataku drużyny. Angielski klub miał ogromny wzrost morale po jego przybyciu. Milan Skriniar nosił Koszulka Inter Mediolan i okrzyknął reprezentanta Portugalii świetnym kolegą z drużyny.

Lautaro Martinez ma klauzulę zwalniającą w wysokości 111 mln euro. Jeśli chce odejść od Interu, niewiele klubów może sobie pozwolić na opłaty. Tymczasem włoscy giganci nie chcą sprzedawać mu niczego innego niż gotówkę. Lautaro Martinez jest bardzo szczęśliwy w Inter Milan po tym, jak strzelił 11 bramek w Serie A. Napastnik był jednak cały czas związany z przeprowadzką do Barcelony. Barcelona desperacko chce wzmocnić swój atak po tym, jak Luis Suarez nie trafił na miesiące. Ale klauzula wysokiego zwolnienia może uniemożliwić im wykonywanie ruchów.